czwartek, 27 listopada 2014

PROJEKT 6/3. FAZA 1. DZIEŃ 3. 27.11.2014

Jest lepiej :) Konkretne posiłki, wspaniały przepis na sałatkę z granatem... 
Odważyłam się też na ważenie. 


Dla przypomnienia - 27 października było 89,7 kg, potem sobie rosłam (wszerz), pierwszego dnia wyzwania się nie ważyłam, a dzisiaj waga pokazała, że jest 90,5 kg. Można tylko gdybać, ile było w dniu rozpoczęcia wyzwania.

Dzisiejsze menu:

  • ŚNIADANIE I (9:05): 
    • jajecznica z 3 jaj na boczku, szynce, maśle klarowanym, z papryką czerwoną i pieczarkami


    • szklanka ciepłej wody z cytryną 
  • duża czarna herbata (9:45-15:00)
  • ŚNIADANIE II (12:30): 
    • makrela wędzona z 2 małymi pomidorami i z pieprzem
  • duża czarna herbata (15:00-17:30)
  • OBIAD (18:00): 
    • resztka obiadu z wczoraj (kurczak z mrożonką warzywną chińską
    • NOWOŚĆ: sałatka z granatem (mix sałat z rukolą, granat, filet z kurczaka, gruszka, ser lazur, sos: cytryna, musztarda, oliwa, miód, sól, pieprz)


  • kawa czarna z ekspresu ciśnieniowego 
  • 2 duże herbaty rooibos 
  • SUPLEMENT: niacyna 1000
PODSUMOWANIE:
  • dieta: bez grzeszków 
  • ruch: brak 
  • koszt: 0,00 zł (mix sałat x 2, ser lazur - muszę rozliczyć się z Mamą :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz