Kolejny dzień wyzwania za mną, nie ważyłam się od piątku :)
Dzisiejszy dzień:
- 7:30 pobudka
- woda z cytryną, Euthyrox, wit. B6
- 8:30 ŚNIADANIE:
- jajecznica z 3 jajek z 2 pieczarkami i z plastrem szynki konserwowej (tylko taka była w lodówce) smażona na maśle klarowanym
- czarna kawa z mlekiem kokosowym
- 11:00 duża czarna herbata
- 13:00 PRZEKĄSKA:
- kefir Zott (skład: mleko, żywe kultury kefirowe)
- 15:40 duża czarna herbata z cytryną
- 15:45 PRZEKĄSKA:
- gruszka (skropiona sokiem z cytryny), trochę mleka kokosowego
- 18:00 OBIAD:
- zupa pomidorowa z zieloną pietruszką
- 20:30 KOLACJA/PODWIECZOREK:
- sałatka owocowa: pomarańczka, avocado, orzechy włoskie (moczone w wodzie z cytryną)
- kawa z mlekiem kokosowym
- 22:30 duża czarna herbata z cytryną
- SUPLEMENT: niacyna 1000
- dieta: bez grzeszków
- ruch: brak
- koszt diety: 50,62 zł, w tym:
- apteka: wit. D3 forte 2000 j.m. Vitrum - 24,95 zł
- kefir + woda - 4,00 zł
- Biedronka - 21,67 zł, w tym:
- kiełki rzodkiewki - 3,99 zł
- mieszanka sałat z rukolą 3,99 zł * 2 szt. = 7,98 zł
- avocado 0,394 * 14,49 zł = 5,71 zł
- boczniaki 250g opak. 3,99 zł



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz