Nie wiem, kiedy ostatnio miałam taką przerwę!
Zważyłam się dzisiaj - jak się okazało niepotrzebnie - i na wyświetlaczu pokazało się 89.1 kg czyli o 0.3 kg więcej niż w sobotę, piątego dnia wyzwania.
- 7:45 - pobudka
- 8:15 - szklanka ciepłej wody z cytryną + omega 3 + Euthyrox 200 + wit. B6
- 8:25 POSIŁEK I:
- jajecznica z 3 jajek, z papryką i z boczkiem, smażona na maśle klarowanym
- 9:45 - 15:00 - duża czarna herbata
- 12:45 POSIŁEK II:
- zupa ogórkowa z Baru Pierożek (z ziemniakami w środku - dum, dum, dum) strrrasznie zimno w pracy, a zupka fajnie rozgrzała
- 15:00 POSIŁEK III (III ŚNIADANIE?:))
- kiszona kapusta (200g)
- 2 kabanosy z jelonka
- duża czarna herbata z cytryną
- duża herbata rooibos
- 18:00 OBIAD (POSIŁEK IV):
- polędwiczki wieprzowe z sosem ("bez mąki" - powiedziała Mama uprzedzając moje pytanie) + buraczki zasmażane ("tak, też bez mąki" - uspokoiła mnie Mama) + listki brukselki
- 20:00 PODWIECZOREK / KOLACJA (POSIŁEK V):
- zmodyfikowana "bulletproof coffee" (kawa czarna z olejem kokosowym i mlekiem kokosowym)
- gruszka
- duża czarna herbata z cytryną x 2
- SUPLEMENTY: omega 3 + niacyna 1000 (tuż przed spaniem)
- dieta: bez grzeszków (pomijając ziemniaki) - czymże one są w porównaniu do tony słodyczy "nie na diecie"? ;)
- ruch: brak (pomijając 100-metrowy bieg z osiedlowego sklepu do domu) :)
- koszt diety: 32,90 zł, w tym:
- warzywniak - 7,62 zł, w tym:
- kapusta kiszona
- avocado
- kefir z Olesna
- Opolska Zagroda - 13,59 zł, w tym:
- 2 kabanosy z dzika (0,072*49,90=3,60 zł)
- mleko kokosowe Terrasana (9,99 zł)
- Bar Pierożek - 4,90 zł:
- zupa ogórkowa na wynos
- sklep spożywczy 6,79 zł, w tym:
- jajka "z wolnego wybiegu" L (5,79 zł)
- kokos (reklamacja bo sfermentowany) (2,59 - 2,59 = 0,00 zł)
- pieczarki (0,125*7,99=1,00)






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz