pobudka: 9:00
- 11:00 ŚNIADANIE:
- sałatka z wędzonym łososiem (reszta z wczorajszej kolacji)
- duża herbata rooibos x 2
- 16:45 PRZEKĄSKA:
- orzechy (migdały + laskowe)
- 18:00 OBIAD:
- miruna (filet)
- sałatka (reszta z wczorajszego śniadania)
- herbata z cytryną x 2
- KOLACJA:
- kawa z mlekiem koko i masłem klarowanym
- SUPLEMENT: niacyna 1000
pobudka 8:00
- ŚNIADANIE (9:00):
- jajecznica - żółtkówka z boczkiem (może dwa jajka i 2-3 żółtka - zostały mi, bo białka zużyłam do lukru)
W PRACY:
- duża herbata z cytryną (sama w pracy, duży ruch)
- 17:00-18:15 PRZEKĄSKA:
- orzechy brazylijskie 100g
- kawa z mlekiem koko (200ml)
- 18:30 OBIAD:
- stek z indyka,
- sałatka z pora i jabłka z olejem z pestek dyni,
- sok marchew-jabłko-cytryna
- 22:00 PRZEKĄSKA:
- degustacja makówek (1 łyżka) - laktoza inclusive
- 22:30 kawa z mlekiem koko
- duża herbata z cytryną x2
- SUPLEMENT: niacyna 1000
- dieta: ok, bez grzeszków (makówek nie wliczam)
- ruch: brak
- koszt diety: 2,70 zł, w tym:
- kefir, jabłko
- PROJEKT 6/3
- Faza 1 (30-dniowe wyzwanie według 10 zasad)
- Dzień 1. - 25.11 - wtorek
- Dzień 2. - 26.11 - środa
- Dzień 3. - 27.11 - czwartek
- Dzień 4. - 28.11 - piątek
- Dzień 5. - 29.11 - sobota
- Dzień 6. - 30.11 - niedziela
- Dzień 7. - 1.12 - poniedziałek
- Dzień 8. - 2.12 - wtorek
- Dzień 9. - 3.12 - środa
- Dzień 10. - 4.12 - czwartek
- Dzień 11. - 5.12 - piątek
- Dzień 12. - 6.12 - sobota
- Dzień 13. - 7.12 - niedziela
- Dzień 14. - 8.12 - poniedziałek
- Dzień 15. - 9.12 - wtorek
- Dzień 16. - 10.12 - środa
- Dzień 17. - 11.12 - czwartek
- Dzień 18. - 12.12 - piątek
- Dzień 19. - 13.12 - sobota
- Dzień 20. - 14.12 - niedziela
- Dzień 21. - 15.12. - poniedziałek
- Dzień 22. - 16.12. - wtorek
- Dzień 23. - 17.12. - środa
- Dzień 24. - 18.12 - czwartek
- Dzień 25. - 19.12 - piątek
- Dzień 26. - 20.12 - sobota
- Dzień 27. - 21.12 - niedziela
- Dzień 28. - 22.12 - poniedziałek
- Dzień 29. - 23.12 - wtorek
- Dzień 30. - 24.12 - środa, Wigilia


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz